2e Klasse

Speelsters

  • Dorien Hartman
  • Jade Meenhuis
  • Merle Klein Haarhuis
  • Esmee van Sark
  • Noa Kleissen
  • Milou Hampsink
  • Marit Blokhuis
  • Ruth Schiphorst
  • Silke Blokhuis
  • Tess Oude Nijhuis
  • Jinthe Horsthuis
  • Maud Bosma

Trainster

Eline Hartman / Milou Holsink

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
16 October 19:30ISIVOL DS 4 – Rosstars DS 1’t Meuken in Haaksbergen
23 October 20:00Rosstars DS 1 – Time Out’75 DS 2De Rossweide in Rossum ov
26 October 20:00Rosstars DS 1 – TiMaX/DeVoKo DS 8De Rossweide in Rossum ov
06 November 19:00Harambee DS 3 – Rosstars DS 1Universitair Sportcentrum in Enschede
09 November 20:00Rosstars DS 1 – Markel-Up DS 1De Rossweide in Rossum ov
20 November 21:00Rivo DS 2 – Rosstars DS 1Dorpsaccommodatie Rietmolen in Rietmolen

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
02 October 19:00Saasveldia DS 2 – Rosstars DS 13-214-25, 19-25, 25-20, 25-23, 15-10
18 September 20:00Rosstars DS 1 – Mintonette DS 10-318-25, 21-25, 19-25
15 September 20:00Wevo 70 DS 2 – Rosstars DS 13-220-25, 25-23, 22-25, 25-14, 15-8
11 September 19:00TiMaX/DeVoKo DS 7 – Rosstars DS 13-225-17, 25-23, 25-27, 15-25, 15-12

Stand

#TeamGPWV+–
1Vrivo DS 1314111297225
2Tornado Geesteren DS 321080200118
3Kuipers Flevoll DS 22971194143
4Apollo 8 DS 52872212159
5Kadoeng DS 12763203184
6Rivo Rijssen DS 52653180167
7Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 22544174167
8SVH VC DS 231111213294
9HVC DS 330012194300
10ISIVOL DS 230012190300